KANCELARIA LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK
Zapraszamy do nabycia udziałów „czystych”, gotowych spółek z o.o., spółek komandytowych (z komplementariuszem sp. z o.o.), pakietów spółek oraz spółek komandytowo-akcyjnych.

Spółki oferowane przez Kancelarię Liderio są gotowe do podjęcia natychmiastowej działalności gospodarczej: mają nadany numer KRS, NIP i REGON, kapitał 5.000 zł oraz szeroki zakres PKD.

Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do nabycia udziałów w czystych, gotowych spółkach. Na życzenie Klienta przygotowujemy również wnioski do KRS, które umożliwiają ujawnienie zmian danych w rejestrze przedsiębiorców.

Co dokładnie oznacza zwrot "sprzedam spółkę"?
Należy go tłumaczyć jako zbycie udziałów w spółce. Sprzedaż spółki stanowi przejaw wykonania jednego z podstawowych praw majątkowych spółki z o.o.- prawa rozporządzania udziałem.
 
Sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane w KRS oraz w pozostałych instytucjach i właściwych urzędach.
Proces sprzedaży spółki nie jest procesem skomplikowanym, a po dokończeniu udanej transakcji sprzedaży spółki, nabywca od razu może rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Zapisz

 

 
KONTAKT

KANCELARIA LIDERIO

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa

 
 

Telefon: (22) 231 81 80
biuro@kancelarialiderio.pl

http://kancelarialiderio.pl

 
 

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł
Numer rachunku bankowego:
PKO BP 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

MASZ PYTANIA?