Kancelaria LIDERIO

Wspieranie naszych Klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji przy planowaniu strategii biznesowej i zapewnienie im bezpieczeństwa w każdej dziedzinie prawa, to misja, którą realizujemy i wypełniamy od lat. Zwiększamy świadomość naszych Klientów w zakresie prawa, aby świadomie i sprawnie mogli rozwijać swój biznes.

SZYBKOŚĆ

Kancelaria Liderio od 14 lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii oraz podmioty z nami współpracujące posiadają wiedzę z różnych dziedzin prawa, co umożliwia nam zarówno stałą obsługę firm jak i realizowanie spraw indywidualnych Klientów. Nasz zespół składa się z osób posiadających najwyższe kwalifikacje merytoryczne oraz umiejętność podejmowania szybkich i skutecznych decyzji.

PROFESJONALIZM

W ramach swoich specjalizacji na bieżąco wspomagamy Państwa działalność zawodową: umowy, negocjacje, opinie, procesy sądowe - wszystko co sprawia, że w biznesie, jako członkowie władz spółek lub indywidualni przedsiębiorcy, macie Państwo poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dbamy o dobrą atmosferę wzajemnych kontaktów i zrozumiały dla obu stron dialog, który pozwala lepiej poznać i ocenić wymiar konkretnej sprawy.

SKUTECZNOŚĆ

Reprezentujemy interesy Klientów na wszystkich etapach postępowania. Działamy m. in. w dziedzinach prawa: cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę w każdej sprawie. Ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług świadczy o skuteczności naszej kancelarii- są nimi zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Powierzone nam sprawy prowadzimy z dbałością i zaangażowaniem w celu obopólnego zadowolenia.

SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

Zapraszamy do nabycia udziałów „czystych”, gotowych spółek z o.o., spółek komandytowych (z komplementariuszem sp. z o.o.), pakietów spółek oraz spółek komandytowo-akcyjnych.

Spółki oferowane przez Kancelarię Liderio są gotowe do podjęcia natychmiastowej działalności gospodarczej: mają nadany numer KRS, NIP i REGON, kapitał 5.000 zł oraz szeroki zakres PKD.

Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do nabycia udziałów w czystych, gotowych spółkach. Na życzenie Klienta przygotowujemy również wnioski do KRS, które umożliwiają ujawnienie zmian danych w rejestrze przedsiębiorców.

Co dokładnie oznacza zwrot "sprzedam spółkę"?
Należy go tłumaczyć jako zbycie udziałów w spółce. Sprzedaż spółki stanowi przejaw wykonania jednego z podstawowych praw majątkowych spółki z o.o.- prawa rozporządzania udziałem.
 
Sprzedawane przez nas spółki są zarejestrowane w KRS oraz w pozostałych instytucjach i właściwych urzędach.
Proces sprzedaży spółki nie jest procesem skomplikowanym, a po dokończeniu udanej transakcji sprzedaży spółki, nabywca od razu może rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Zapisz

 

KONTAKT

Al. Jerozolimskie 81 | 02-001 Warszawa | tel: (22) 231 81 80

KONTAKT

biuro@kancelarialiderio.pl, Tel.: (22) 231 81 80

Dział Spółek

spolki@kancelarialiderio.pl
tel. 601 611 772

Dział Odszkodowań

odszkodowania@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 206

Dział Windykacji

windykacja@kancelarialiderio.pl
tel. 724 300 100

Dział Obsługi Klienta

dok@kancelarialiderio.pl
tel. 726 888 500

XII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000096500
Wysokość kapitału zakładowego: 50.000 zł.
Numer rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 50 1020 1026 0000 1102 0272 9077

NAPISZ DO NAS