Kancelaria Liderio
  • Wstaw tresc

  • Kancelaria spraw załatwionych!

  • Giełda spółek i licytacje komornicze!

  • Pierwsza pomoc w odszkodowaniach!

  • Do odzyskania Twoich wierzytelności!

Sprzedaż gotowych spółek

Sprzedaż gotowych spółek

Zapraszamy Państwa do przeglądania ofert na naszej GIEŁDZIE SPÓŁEK

Zapraszamy do nabycia udziałów „czystych”, gotowych spółek z o.o., pakietów spółek komandytowych z sp. z o.o., spółek komandytowo - akcyjnych.

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupu spółki niezadłużonej, „czystej”, bez jakichkolwiek zobowiązań i wad prawnych. Spółki gotowe są do podjęcia natychmiastowej działalności gospodarczej, posiadają nadany numer KRS, NIP i REGON, kapitał 5 000 zł oraz bardzo szerokie PKD.

Naszym Klientom gwarantujemy przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów pozwalających na nabycie udziałów w czystych, gotowych spółkach. W razie potrzeby, przygotowujemy również niezbędnie wnioski do KRS, które umożliwią ujawnienie zmian danych w rejestrze przedsiębiorców.


Dzięki sprawnej organizacji naszego zespołu prawników, wszelkie formalności związane z przejęciem udziałów jesteśmy w stanie sfinalizować w ciągu jednego spotkania. 

JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI USŁUGĄ
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Klikając "wyślij", jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIA LIDERIO w celu przedstawienia oferty, oraz na otrzymywanie przez KANCELARIA LIDERIO informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

Aktualności
Artykuły
Pytania i Odpowiedzi

ALL RIGHT RESERVED
Copyright © 2014-2015 Kancelaria Liderio